Informācija

 
DŽENETA MARINSKA
Kolkas ģeogrāfiskais stāvoklis un tās cilvēki veidojuši šīs vietas vēsturi notikumiem bagātu un savdabīgu. Piedāvā kultūrvēsturiskus maršrutus Kolkā un apkārtnē.
Valodas: latviešu, krievu, angļu.
Telefons: 29475692
e-pasts: dzenetam@gmail.com
http://coastalfeelings.com
INETA AULIKA
Piedāvā kājāmgājēju un velomaršrutus Ēvažu apkārtnē: Ēvaži–Sedumvalks, Ēvaži–Melnsils. Velomaršruts «Slīteres aplis» jeb «Gar Dižjūr un Mazjūr» (50 km).
Valodas: latviešu, angļu, krievu
Telefons: 29297797
e-pasts: ineta.silina@gmail.com
GUNĀRS LAICĀNS
Izzinoši maršruti pa Dundagu un apkārtni. Liels vēstures entuziasts un stāstnieks. Saimnieko Vecmuižas stallī – privāta vēstures materiālu un sadzīves lietu kolekcija.
Valodas: latviešu, krievu.
Telefons: 29473828
e-pasts: gunars.laicans@gmail.com
dundagasvesture.wordpress.com
KOLKAS CIEMA AUDIOGIDS
Visaptverošs ceļojums Kolkas ciema vēsturē un iepazīstina ar vietām, norisēm un cilvēkiem ciemā no tā pirmsākumiem līdzi mūsu dienām. Tas pieejams izi.TRAVEL lietotnē un portālā www.izi.travel. To var izmantot ikviens interesents bez maksas. Izstrādājis Kolkas Lībiešu saieta nams.
 
DUNDAGAS AUDIOGIDS
Izstaigāt Dundagas centra takas, pie reizes pamācoties arī vietējo dundžiņvalad jeb latviešu valodas lībiskā dialekta tāmnieku izloksni. Tas pieejams izi.TRAVEL lietotnē un portālā www.izi.travel. To var izmantot ikviens interesents bez maksas.
INA BRAUNA
Ilggadēja Slīteres nacionālā parka dabas pētniece, savulaik specializējusies Slīteres sīko zīdītāju izplatības izpētē. Pieredzējusi dabas gide. Piedāvā ekskursijas visā novadā un Ziemeļkurzemē.
Valodas: latviešu, angļu, krievu
Telefons: 28861445
e-pasts: inabrauna@inbox.lv
VILNIS SKUJA
Viens no pieredzējušākajiem dabas pētniekiem Latvijā. Bioloģijas maģistrs. Piedāvā ekskursijas pa Slīteres nacionālo parku.
Kopš 1980. gada darbojas kā ornitologs, daudzus gadus veltot kraukļu pētniecībai. Vēlāk pievērsies zīdītājdzīvnieku, abinieku un rāpuļu pētniecībai.
Valodas: latviešu, angļu, krievu
Telefons: 29365230
e-pasts: vilnis.skuja@daba.gov.lv
EDGARS MILLERS
Piedāvā ekskursijas pa Lībiešu krastu. Interesē apkārtējā vide un procesi tajā, lībiešu kultūra un vēsture. Darbojas Lībiešu savienībā, ir pētījis tūrisma iespējas Ziemeļkurzemē un Līvu krastā. Vides inženierzinātņu maģistrs.
Valodas: latviešu, vācu, krievu
Telefons: 29463028
e-pasts: egaars@inbox.lv
 
VERONIKA MILLERE
Piedāvā ekskursijas pa lībiešu krastu.
Latviešu valodas un literatūras, vēstures un civilzinību skolotāja, mācījusi arī ekoloģiju. Interesē vēsture, līvu kultūrvēsture, daba un procesi tajā. Vaļasprieki: ceļošana, floristika un puķkopība.
Valodas: latviešu, krievu
Telefons: 20383578
e-pasts: nonika27@inbox.lv
 
----------
CMS v.2.0.1 © RixtelLab 2014-2024

Mājas lapu izstrādāja Grandem , programmēja Rixtel Lab.